ПРО НАС

Ми забезпечуємо найкращий ріст

Copete

Ми є провідною компанією з досліджень, розробок та продажу інноваційних рішень для сільського господарства у всьому світі.

Ми працюємо в більше ніж 40 країнах світу і продовжуємо розширювати географію свого бізнесу з нашими основними лінійками продуктів: інокулянти, протруйники, біостимулятори, ад'юванти та спеціальні добрива.
Ми пропонуємо фермерам з усього світу передові технології, що дозволяють збільшити потенціал врожайності.
Ми працюємо в рамках системи стійкого управління з інтегрованою політикою якості, що сертифікована згідно з міжнародними стандартами ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та OHSAS 18001:2007.
Ми працюємо в цій сфері з 1977 року, прагнемо провадити продукти, що є безпечними для довкілля, дбаємо про здоров'я людей та розвиток громад.
Inoculantes
Ми створюємо цінність за допомогою стійких технологій

Ми прагнемо просувати ефективні та стійкі системи виробництва сільськогосподарської продукції. Ми є лідерами в мікробіологічних дослідженнях та наукових розробках, що створюють іноваційні інструменти засновані на природних властивостях живлення рослин та біологічного контролю хвороб, забезпечених певними мікроорганізмами, що вже є у ґрунті.

Як ми це робимо

Використовуючи нашу продукцію, фермери можуть захищати своє насіння, вирощувати рослини, контролювати хвороби для підвищення врожаю екологічно чистим способом.

Ми були одними з перших у світі у розробці рідких інокулянтів, що використовуються для підвищення продуктивності бобових; сьогодні ми пишаємося тим, що маємо найсучасніший завод і розробляємо найсучасніші формуляції продуктів.

Ми створили інокулянти, протруйники, біостимулятори, ад'юванти, та технології спеціальних добрив, що дозволили завоювати світовий ринок.

Сьогодні ми продовжуємо брати участь у дослідницьких програмах для створення продуктів, що відповідають сучасним та майбутнім потребам сільськогосподарського виробництва.

Позитивний вплив наших технологій

Технології нашої лінійки продуктів узгоджені з системою стійкого управління, оскільки вони створюють соціальну, економічну та екологічну користь.

Щодо позитивного соціального впливу вони сприяють агропродовольчій безпеці та регіональному розвитку, дозволяючи підвищити рівень продуктивності в умовах обмежених можливостей для росту. Так само ефективність цих біотехнологій показує, що позитивні економічні показники можуть бути досягнуті шляхом сталого виробництва. Зменшення викидів вуглецю та збільшення уловлювання вуглецю, що зменшує негативний вплив парникових газів, - ключова проблема людства.

Tecnologías
Підвищуємо точність та ефективність

Ми прагнемо підвищувати ефективність, обираючи інноваційні технології з доданою цінністю, які полегшують логістику та спрощують застосування наших препаратів фермерами.

Технології, які ми пропонуємо

Ми спеціалізуємося на препаратах для обробки насіння. Ми стимулюємо насіння за допомогою технологій, що сприяють максимальній реалізації потенціалу рослин на різних стадіях їх розвитку.

Ми запровадили мікрогранулярне внесення добрив в Латинській Америці - процес, який гарантує ефективне, точне та збалансоване живлення рослин на ранніх стадіях розвитку.

Для того, щоб сприяти ефективності та точності під час позакореневого застосування нашої продукції, ми пропонуємо найбільш повну та екологічно безпечну лінійку ад'ювантів.

Наш союз з дослідницькими центрами та провідними компаніями на ринку дозволяє нам забезпечувати фермерів передовими рішеннями, від підготовки насіння до збору врожаю.

Наші технології здатні бути невід’ємною частиною сільськогосподарського виробництва в країнах де ми представлені. Таким чином, ми можемо покращити всі процеси, зменшуючи вплив екологічних та кліматичних ризиків та максимально збільшуючи прибуток фермерів щосезону.

Agricultura
Ми покращуємо технології сільського господарства

Ми інвестуємо 30 відсотків наших коштів у програми наукових досліджень та розробок, щоб продовжувати шлях зростання врожайності культур по всьому світу. Ми прагнемо підтримувати продовольчу безпеку, підвищуючи при цьому якість життя людей у кожному куточку світу.

Місія - Бачення

Місія

Пропонувати продукцію та агротехнологічні рішення найвищої якості на місцевому та світовому ринку сільського господарства власними силами та стратегічними альянсами, забезпечуючи при цьому найвищу додану вартість та найсучасніші технології.

Бачення

Бути лідером у сфері наукових досліджень, розробок, виробництва та комерціалізації біологічних продуктів, що застосовуються в сільському господарстві.